SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Usługa

Yiwu Sourcing Agent: Usługi pozyskiwania produktów

2020 to ciężki rok. Ludzie chętnie wykonują ćwiczenia na świeżym powietrzu. Jako profesjonalny agent zaopatrzenia w Chinach Skylark zawsze otrzyma gorące produkty sprzedające się i poleca je naszym klientom. Jeśli nie wiesz, jakie produkty kupić, nie martw się, polecamy ci coś nowego i gorącego. Mam nadzieję, że będziemy mogli dorastać razem w przyszłości.


Kiedy potrzebujesz agenta pozyskiwania?

Jeśli nie znasz importu z Chin i masz wiele produktów do importu, potrzebujesz profesjonalnego chińskiego agenta zamówień. Chiński agent pozyskiwania produktów może pomóc Ci w pozyskiwaniu różnych dostawców, przygotowaniu towarów, deklaracji celnych i agenta pozyskiwania Chiny dropshipping itp.


Jak znaleźć agenta zaopatrzenia w Chinach?

Dobry agent pozyskiwania produktów będzie świetnym przyczynieniem się do sukcesu Twojej firmy.

Istnieje wiele metod, aby znaleźć środek zaopatrzenia w Chinach. Podczas gdy dla nowych importerów jest to skomplikowany rynek. Poniżej znajduje się, jak uzyskać usługę agenta w Chinach.

Wyszukiwanie u obecnych dostawców

Niektórzy dostawcy nabywają więcej produktów dla klientów, jeśli zbudowali dobrą relację, chociaż na początku mogą sprzedawać ograniczone produkty. Ostatecznie, z biegiem czasu, niektórzy dostawcy mogą oferować swoje usługi zakupowe swoim klientom.

Wyszukiwanie Z Internetu

Wszystko można znaleźć w Internecie. Wystarczy wygoogleć "konsultant zaopatrzenia w Chinach" lub "agent zaopatrzenia Yiwu". A następnie możesz sprawdzić i znaleźć firmę pozyskiwania towarów.

Wyszukiwanie z Targów

Istnieją Chiny Yiwu Międzynarodowe Targi Towarowe i Targi Canton w Guangzhou. Jeśli jesteś dostępny, możesz przyjechać do Chin i sprawdzić lub porozmawiać z jakąś chińską firmą agenta zaopatrzenia twarzą w twarz i uzyskać to, czego potrzebujesz bezpośrednio.


Skylark zawsze oferuje naszym klientom najlepsze usługi zaopatrzenia w Chinach w najniższej cenie, ponieważ mamy kompletny łańcuch dostaw. Współpracowaliśmy z ponad 20k fabrykami. Wspieramy również sprzedawców internetowych, domów towarowych i hurtowników od ponad dwunastu lat z bardzo szybkim rozwojem.

Usługi pozyskiwania produktów

Specjalizujemy się w

-Towary ogólne

-pielęgnacja osobista & Beauty& Akcesoria do włosów & Biżuteria i biżuteria Produkty do czyszczenia kąpieli

-Produkty dla zwierząt domowych & Dzieci' s Zabawki & Stacjonarne & Malowanie olejne

-Produkty fitness & Produkty zewnętrzne & Parasole

-Słuchawki & & nbsp; Prelegent & Kabel danych & Konwerter & Telefon komórkowy Shell

-Zegar & & nbsp; Okulary i okulary nbsp; Torby & & nbsp; Sprawy

-Ubrania i odzież Akcesoria modowe & Pamiątka i pamiątka Produkty promocyjne

-Zastawy stołowe (plastik ,papier ,folia aluminiowa) & Dostawy party

-Narzędzia i narzędzia sprzętowe Akcesoria rowerowe & Narzędzia ogrodnicze

-Artware (drewniane, szkło, kryształ, akryl, ceramika)


Poniżej znajduje się kilka opinii od naszych klientów


Yiwu Agent Recenzje

Yesica

Historia ta miała miejsce w latach 2012. Właśnie na początku jesieni przedstawiciele handlowi Skylark otrzymali odpowiedź od naszego klienta. Jak tylko agent handlowy ją dostał, wykonał telefon wideo do  Yesica, aby potwierdzić wszystkie szczegóły, rozmiar produktu, certyfikat, jakość, cenę i tak dalej. Później skontaktowaliśmy się z fabrykami produkującymi dzieci. Rowery, aby znaleźć najbardziej opłacalny dla Yesica. Aby przetestować jakość, przedstawiciele firmy Skylark odwiedzili fabrykę, aby zobaczyć, w jaki sposób towar został wyprodukowany i pakowany. Mój kolega, Jack, stanął na rowerze, aby sprawdzić nośność. Wreszcie Yesica otrzymała towar po miesiącu i dała naszą usługę dobrą cenę.


china sourcing agent


Bemio.

Bemio jest jednym z Skylalk' klientów. Spotkaliśmy się z nim na targach Canton w 2018. Jest humorystycznym i pewnym siebie gejem. Stał w pobliżu naszego salonu i oglądał nasze krzesło plażowe. Wymieniliśmy wizytówki. Później The  Chiński agent handlowy  Skylark dodał swój Whatsapp, a my zaprosiliśmy go do odwiedzenia naszej firmy i rynku Yiwu , największego rynku na świecie). Zarezerwowaliśmy dla niego hotel i bilet lotniczy za darmo. Jest bardzo zadowolony z naszej usługi i składa zamówienie jednego 20ft pojemnika zmieszanego z krzesłem, krzesłem, wyrobami szklanymi i innymi, około 25-30 przedmiotów, wartości $10567. W naszej kolejnej współpracy oferujemy OA 40-dniową płatność według jego kredytu firmowego.

Yiwu Agent Reviews


MeneshName

W 2018, jest to przedstawiciel handlowy&;39; Drugi rok w General Union Co., Ltd. Współpracowaliśmy z fabryką, która koncentruje się na produkcji parasola o konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości. Agent wysłał maila Meneshowi, aby podzielić się z nim produktami. Najpierw agent wysłał katalog do Menesha i był zainteresowany 6-panelami składanym parasolem. W celu przetestowania jakości zaoferowano bezpłatną próbkę. Był zadowolony z jakości i designu. Umieściliśmy wiszącą etykietę i kod kreskowy na produktach jako jego wymaganie. Profesjonalny zespół kontrolny sprawdził jakość i sporządził raport kontrolny Manesh.

china sourcing agent


Jonny.

Współpracowaliśmy z Jonnym przez ponad trzy lata. Zwykle przyjeżdża do Chin, aby odebrać towar z rynku Yiwu. Oferujemy tłumaczenie lokalnego przewodnika podczas odbioru towaru. Odbiera towar w sklepie. Na przykład, jeśli chce kupić kluczyki, pójdziemy na piętro, istnieją około setki sklepów, aby sprzedać je o innym wzorze. Zwykle odebierze około 30-40 przedmiotów, około 40hq kontenera i wysyła je razem. Jako profesjonalista  Chiny agent pozyskiwania produktów, Skylark skontaktuje się ze wszystkimi fabrykami, aby potwierdzić czas produkcji i wszystkie szczegóły. Kiedy wszystkie towary będą gotowe, sprawdzimy jakość i zrobimy mu zdjęcia i filmy. Obecnie jego importowana wartość wzrosła od $3.000 do $2 milion.

china sourcing agent


Daniela

Daniela jest kierownikiem działu importu w firmie handlowej w Ameryce. Skupia się głównie na imporcie poncho z Chin. Kilka razy współpracowała z innymi chińskimi agentami handlowymi. Ona zawsze oferuje nam zdjęcia i prosi nas, aby znaleźć wysoką jakość, ale niskie ceny dla niej. Jak powiedziała, ma nadzieję, że możemy znaleźć go na rynku Yiwu (największym rynku w Chinach, z ponad 50k fabryki pochodzące od wszelkiego rodzaju towarów). Znajdujemy około 12-ciu fabryk, aby porównać cenę i jakość. Wreszcie, oferowany przez nas produkt spotyka się z klientem' Wymaganie i zamawia 25000szt od nas.

china sourcing agent


Roshni

Roshni jest jednym z Skylark' Długoterminowych klientów i nawiązaliśmy długoterminową współpracę win-win od 2011 do teraz. & nbsp; Zazwyczaj FOB Price (darmowe na szeroko) i odprawę celną w Chinach. 3% prowizji opiera się na cenie EXW. EXW cena+ opłata lokalna= cena FOB. W przypadku kontenera 20ft opłata lokalna wynosi zwykle $800. W przypadku kontenera 40hq opłata lokalna wynosi około $1000.

china sourcing agent


Singh.

Singh jest jednym z naszych nowych klientów w latach 2020. Zobaczył naszego agenta zaopatrzenia w Chinach i skontaktował się z nami. Zamówił od nas 20ft kosz do przechowywania kontenerów. Jest zadowolony z naszych usług. Nasze obszary usług tutaj.

1. Dobre dla początkujących biznes e-commerce lub online. Oferujemy niskie moq   20-szt. dla każdego produktu. Możesz mieszać produkty 30-50 w tym samym czasie.

2. Niższe ryzyko i niższe koszty transportu. Scentralizowany transport rozproszonych ładunków może zmniejszyć ryzyko i koszty transportu.

3. Szybka dostawa. Zrobimy odprawę towarów w Chinach, aby upewnić się, że możesz otrzymać towar jak najszybciej.

3. Dostarczane są wszystkie kategorie produktów. Jako duża grupa eksportowa w Chinach z ponad 13-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dostawami jesteśmy w stanie dostarczyć małe partie wszystkich kategorii produktów.

4. Środki mogą być dostarczone na wsparcie Twojej firmy. Według twojego kredytu po roku' S współpraca, OA 60 dni (płatność należy dokonać w ciągu 60 dni od przyjęcia dostawy do Twojej firmy.


china sourcing agent


Saul

Saul jest sprzedawcą internetowym, który posiada sklep elektryczny w Dominikanie. Kiedy rozpoczynał swoją działalność, zazwyczaj kupuje przedmioty 3-4, wartość około $200-$400. Kupujemy towary z czterech różnych fabryk i wysyłamy towary przez EMS. Sprawdzamy jakość towarów i przepakujemy 4-artykuły do kartonu, aby zaoszczędzić miejsce. Po roku współpracy jego biznes szybko rozwija się. Mam nadzieję, że razem dorastamy.

china sourcing agent


0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia