SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Usługa

Dostawcy handlu elektronicznego

In2016, Skylark współpracuje z klientem z Peru. Jest klientem e-commerce i pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Pierwszą współpracą z nami było zamówienie kilku tysięcy dolarów. Chociaż ilość jest nieco mała, wciąż staraliśmy się zapewnić mu najkorzystniejszą cenę w większości kategorii. Cztery lata później, teraz sprzedajemy około $200.000 miesięcznie w mediach społecznościowych. Podczas epidemii kontynuowaliśmy dostarczanie naszym klientom coraz bardziej odpowiednich i konkurencyjnych produktów. Skylark pokazał produkty na rynku Yiwu przez transmisję na żywo, aby pomóc im wybrać produkty, które prowadzą do osiągnięcia szybkiego wzrostu podczas epidemii.

ecommerce suppliers of skylark


W latach 2010 Skylark poznał klienta e-commerce z rynku europejskiego. Zapewniamy dla niego najbardziej odpowiednią obsługę agencyjną zgodnie z cechami klientów e-commerce: akceptujemy pojemnik zawierający setki numerów artykułów, a ilość każdego numeru artykułu może osiągnąć jeden lub kilka kartonów, i staramy się uzyskać opłacalną cenę (nawet generalnie niższą niż cena importowa innych konkurentów e-commerce o 10%-5%). W latach 2010 wielkość sprzedaży wynosiła tylko około 100.000 DOLLARÓW, ale w latach 2020, aż do dziesiątej rocznicy naszej współpracy, wielkość sprzedaży przekroczyła dziesięć milionów dolarów.

ecommerce suppliers


Od 2018 Skylark stara się jak najlepiej pomóc klientom, którzy chcą dokonać przełomów i prób w handlu elektronicznym. Możemy zapewnić klientom odpowiednie opakowania wysyłkowe i być odpowiedzialni za koszty usług związanych z etykietami i przerobą opakowań dla klientów, poszukujących logistyki w bardziej odpowiednich cenach. Postaramy się jak najlepiej, aby szukać współpracy z firmami spedycyjnymi, które mogą świadczyć najlepsze usługi. Większość moich kolegów... Klienci rozwinęli się w dziedzinie e-commerce.

ecommerce suppliers skylark


W ostatnich latach wraz z szybkim rozwojem e-commerce Amazon, zaczęliśmy świadczyć kompleksowe i dojrzałe usługi agencji e-commerce dla klientów Amazon w różnych krajach i regionach. Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze agencji e-commerce, znamy różne działania FBA. Dla gości z różnych krajów i regionów będziemy mieli również kolegów, którzy zapewnią obsługę w pasujących językach.
0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia