SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Rynek Yiwu

Jak przejść do Yiwu Chiny

Obecnie coraz więcej zagranicznych nabywców przychodzi na rynek Yiwu, aby importować różne produkty każdego roku. Pierwszą rzeczą, którą możesz chcieć wiedzieć, jest adres miasta handlowego Yiwu na mapie Yiwu. Ale zrób to. Nie martw się tyle, jako profesjonalny chiński agent eksportowy ponad 20-letni' Z doświadczenia, Skylark to tylko mapa rynku Yiwu na żywo. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać wszystkie produkty hurtowe pozyskiwania, które chcesz. Znajdź informacje o pogodzie w Yiwu, Jinhua, Zhejiang Chiny 322000.


Poznaj warunki pogodowe przed zaplanowaniem podróży służbowej do miasta Yiwu.

Yiwu ma pogodę podobną do Londynu, Paryża, Genewy i Nowego Jorku. Bardzo jak Las Vegas i Tokio.

Ciepła wiosna, gorące lato, chłodna jesień i zimna zima.

Wiosna: Mar.-Apr. Temperatura: 10C/50H-25C/77H. Jeśli pójdziesz do Yiwu w tym czasie, swetry, garnitury i koszule wystarczą.

Lato: czerwiec.-sierpień. Temperatura: 25C/77H-35C/95H. Dużo pada w czerwcu, dzień w dzień. Spodenki, cienkie koszule, spódnice byłyby idealne. Okulary przeciwsłoneczne, kremy przeciwsłoneczne to plus.

Jesień: wrzesień–listopad. Temperatura: 10C/50H-25C/77H. Ubrania, które nosisz w tej temperaturze.

Zima: grudzień–luty. Temperatura: 0C/32H-10C/50H. Zimowe ubrania, takie jak grube płaszcze, ciepłe skarpety, rękawiczki... wszystko, co może cię chronić przed zimnem.

Jak dostać się do Chin Yiwu?

4 Sposoby z Twojego kraju do Yiwu:


1) Możesz lecieć do


2) Możesz lecieć do

. Następnie możemy zorganizować samochód, aby odebrać Cię  na lotnisku w Szanghaju. Cena wynosi 800RMB (130USD)/samochód. 3,5 do czterech godzin. 2) Możesz lecieć do 3) Możesz lecieć do

. Nie dostępne w pierwszej połowie każdego roku. Następnie możesz lecieć z 3) Możesz lecieć do u do Yiwu. Dwa godziny. Odbierzemy cię. na lotnisku Yiwu, 30 minut, za darmo. 3) Możesz lecieć do Pekin

. Następnie leć z Pekinu do Yiwu. Dwa godziny. Odbierzemy cię. na lotnisku Yiwu, 30 minut, za darmo. 4) Możesz lecieć do Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com

. Następnie możemy zorganizować samochód, aby odebrać Cię  na lotnisku Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com . Cena wynosi 350RMB (60USD)/samochód. 1,5 godziny. Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com Nasi klienci pochodzą z Argentyny, Austrii, Australii, Belgii, Bułgarii, Bahrajnu, Brazylii, Kanady, Chile, Kolumbii, Chorwacji, Czech, Danii, Egiptu, Finlandii, Francji, Grecji, Węgier, Izraela, Iranu, Włoch, Japonii, Korea-Południe, Mołdawia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Peru, Polska, Portugalia, Paragwaj, Rumunia, Federacja Rosyjska, Arabia Saudyjska, Południowa Afryka, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Tanzania, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone itp.. Chodzić do Yiwu co roku. Obsługujemy zagranicznych gości z ponad 180 krajów, a my' wciąż rosną.

Szanghaj do Yiwu

Szanghaj do Yiwu Prywatnym samochodem


Nasi stałi klienci zwykle wybierają ten sposób.

  • Najprostszym sposobem byłoby uzyskanie kogoś do odebrania Cię z lotniska 2) Możesz lecieć do Pudong, a następnie 4-godzinną jazdę bezpośrednio do Yiwu. Samochód to 7-miejscowy Buick GL8 MPV. Stawka wynosi 800RMB lub 130USD za samochód. Jeśli jesteś kilkoma osobami i masz trochę bagażu, sugerujemy zarezerwowanie samochodu.& nbsp;

Szanghaj do Yiwu Pociągiem

Najtańszym sposobem byłoby dostać się metrem z lotniska Szanghaj Pudong do Dworca Kolejowego Szanghaj Hongqiao (8RMB, 2 godziny), a następnie pojechać szybkim pociągiem D do Yiwu (108RMB/dorosły bilet pierwszej klasy, 90RMB/dorosły bilet drugiej klasy, 2 godziny 20mins). Może powinieneś poczekać na dworcu kolejowym kilka godzin. A po 15:22 nie można kupić biletu D-kolejowego, a następnie powinieneś przyjść do dworca kolejowego 2) Możesz lecieć do South. Jeśli normalny pociąg, to będzie cztery godziny. Jeśli jesteś tylko jedną osobą i nie masz bagażu lub tylko jednego bagażu, a Twoja podróż służbowa nie jest bardzo pilna, a czas wystarczy, sugerujemy wybrać ten tani sposób.


  • Możemy odebrać Cię i nbsp; na dworcu kolejowym Yiwu za darmo.

Szanghaj do Yiwu Autobusem

Jeśli nie lubisz wjazdów i wyjazdów, możesz mieć inną opcję: Weź autobus non-stop z lotniska Pudong do Yiwu. Z lotniska Pudong odjeżdżają dwa autobusy do Yiwu. Jeden na 11:40, drugi na 16:30(GMT+08:00). Kleszcze (180.00 CNY/dorosły) można kupić bezpośrednio na lotnisku. Najpierw należy to potwierdzić z personelem obsługi lotniska i poprosić o pomoc. Jeśli czas autobusów Pudong Airport nie jest odpowiedni dla Ciebie, możesz udać się do innych dworców długodystansowych w Szanghaju, takich jak Tai Ping Yang (The Pacific) Bus Station, 2) Możesz lecieć do South Bus Station, 2) Możesz lecieć do Long Distance Bus Station... więcej niż 50 autobusów odjeżdżających z Szanghaju do Yiwu codziennie.


  • Czy przyjechałbyś z lotniska Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com do Yiwu? Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com to piękne miasto turystyczne. Witamy w Yiwu z Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com !

Z lotniska Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com do YiwuCzy przyjechałbyś z lotniska Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com do Yiwu? Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com to piękne miasto turystyczne. Witamy w Yiwu z Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com !

  • Jak dostać się do Yiwu z lotniska Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com ?

Właściwie, to Wszystko zależy od czasu przyjazdu. Jeśli Twój czas wynosi:

#1 Między 09:30-21:00(GMT+08:00), sugeruję udać się do Yiwu autobusem lotniskowym (RMB60, 100min). Oto rozkład jazdy:

SCPTB0. CC

#2 Z 09:30-21:00(GMT+08:00), możesz wziąć taksówkę (50min, około 100RMB) do dworca kolejowego Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com (lub Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com wschodni dworzec kolejowy, w zależności od czasu), a następnie udać się do Yiwu pociągiem.


Możesz również dzielić się taksówką (około RMB100) do Yiwu z innymi, jeśli to' To odpowiedni moment. Jest taksówka, która jedzie do Yiwu, i są inni ludzie dzielą się taksówką z tobą. Więc spróbuj przyjechać na lotnisko Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com między 09:30-21:00(GMT+08:00), jeśli to możliwe.

Z Guangzhou do Yiwu

Czy chciałeś dostać się z Guangzhou do Yiwu? Guangzhou, czyli Kanton, znajduje się na południu Chin, jest słynnym międzynarodowym miastem handlowym i biznesowym dla targów kantonów. Wielu klientów przyjeżdża do Yiwu podczas targów kantonu wiosną i jesienią. Witamy w Yiwu przez Guangzhou!


Loty z Guangzhou do Yiwu:

Około 5-6 loty odlatują z lotniska Guangzhou Baiyun do lotniska Yiwu codziennie:

  • SCPTB1. CC

Ponieważ rozkład jazdy zmienia się od czasu do czasu, sprawdź na pewno, podczas gdy użytkownik#39; Pracuję nad twoim harmonogramem.

Pełna cena to 1.100 RMB. Jeśli możesz zarezerwować dwa tygodnie wcześniej, zazwyczaj możesz mieć około 50% wolnego. Musisz również zapłacić 50 +70 RMB więcej za budynek lotniska i podatek paliwowy.


Pociągi z Guangzhou do Yiwu:

SCPTB2. CC


  • .Są to wszystkie klimatyzowane komfortowe pociągi. Możesz wybrać twarde siedzenia (179 CNY/26 USD), twarde kotwy (327 CNY/48 USD) i miękkie kotwy (499 CNY/73 USD).

Autobusy z Guangzhou do Yiwu:


Codziennie odjeżdża kilka autobusów między prowincjami z różnych dworców autobusowych Guangzhou do Yiwu. Zazwyczaj wyjeżdżają po południu i przyjeżdżają wczesnym rankiem.

  • Może to zająć do 12 lub 13 godzin, a cena to RMB 300. Autobus byłby ostatnim wyborem, ponieważ niektóre autobusy robią. Nie przyjechać w Yiwu, mogą po prostu podrzucić cię przy wejściu na autostradę do Yiwu. Następnie trzeba wziąć taksówkę...

Hongkong do Yiwu 

Hongkong do Yiwu Samolotem


Czy chcesz wziąć samolot z 3) Możesz lecieć do do Yiwu? 3) Możesz lecieć do jest słynnym miastem handlowym i handlowym w Azji. Witamy w Yiwu z Hongkongu!

  • Lot bezpośrednio z 3) Możesz lecieć do do Yiwu?

Czy istnieją jakieś loty z Hongkong do Yiwu? Tak czy nie? Od I, Jan do 30-tego, Jun (I połowa każdego roku), nie ma lotów z 3) Możesz lecieć do u do Yiwu. Dostępne są loty z 3) Możesz lecieć do u do Yiwu od pierwszego, lipca do 31ego, grudnia (drugiej połowy każdego roku).

Lot z 3) Możesz lecieć do do Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com , następnie autobusem do Yiwu.

To najszybsza droga. Zazwyczaj istnieje kilka lotów z Hongkongu do Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com codziennie, a 10-20 autobusy z Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com do Yiwu (1.5-2 godziny, RMB 60.00). Autobusy z lotniska Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com dla Yiwu rozkładu jazdy:

SCPTB3. CC

Istnieje również wiele pociągów z Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com do Yiwu, najszybsze pociągi zajmują 55 minut. Ale trzeba najpierw udać się do dworca kolejowego Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com (wydaje się więcej wysiłku, po prostu umieścić tutaj jako opcję na wypadek).


Możemy odebrać Cię z lotniska Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com Xiaoshan. Cena wynosi 350RMB lub 60USD za samochód. Proszę kliknąć Możesz zarezerwować tanie loty i zniżki hotele w Chiny na http://english.ctrip.com do Yiwu.


Pociągiem z 3) Możesz lecieć do u do Guangzhou, a następnie lot do Yiwu.

Jest to idealne miejsce, jeśli masz również trochę interesów wokół Guangzhou.

  • Z lotniska w Hongkongu metrem do stacji metra Hung Hom, pociągiem ekspresowym miast do dworca kolejowego Guangzhou East. (RMB 190).

Ten sposób kosztuje mniej, jest dość punktualny, nie ma korków.

Po interesach Guangzhou, 2-godzinny lot bezpośredni z Guangzhou do Yiwu. Zazwyczaj są loty 3-5 z Guangzhou do Yiwu codziennie, jeśli możesz zarezerwować 2-tygodnie wcześniej, zazwyczaj możesz mieć dobrą zniżkę do 70% rabatu (ta zasada działa dla wszystkich lotów krajowych Chin).

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak dostać się do Yiwu z Guangzhou, postępuj zgodnie z Guangzhou do Yiwu.

Autobus z 3) Możesz lecieć do do Shenzhen, a następnie lot do Yiwu.

Jest to również idealne miejsce, jeśli masz jakieś interesy wokół Shenzhen.

  • Z lotniska HK, po prostu wziąć autobus do Shenzhen (co najmniej 1-2 godziny). W ten sposób jest po prostu łatwiej, czasami mogą mieć korki. (Poniższy harmonogram jest tylko dla odniesienia).

I można nawet wziąć łódź lub pociągiem, lub metrem, a następnie przenieść się do autobusu miejskiego. Wszystko wydaje się zbyt duży wysiłek, jeśli nie jesteś znany, ale dobrą kwestią jest to, że nigdy nie możesz zgubić się w HK, ponieważ każdy mówi po angielsku, z wyjątkiem niektórych turystów oczywiście.

Po interesach Shenzhen, 2-godzinny lot bezpośrednio do Yiwu. Zazwyczaj loty 1-3 z Shenzhen do Yiwu codziennie. Upewnij się tylko podczas planowania.

Shenzhen do Yiwu

Loty z Shenzhen do Yiwu:


Według jednego z największych agentów biletów lotniczych w Chinach (ctrip.com), tam i


Pogoda Yiwu

Informacje o pogodzie Yiwu, pogoda w Yiwu, Jinhua, Zhejiang Chiny 322000.

Poznaj warunki pogodowe przed zaplanowaniem podróży służbowej do miasta Yiwu.

Yiwu ma pogodę podobną do Londynu, Paryża, Genewy i Nowego Jorku. Bardzo jak Las Vegas i Tokio.

Ciepła wiosna, gorące lato, chłodna jesień i zimna zima.

Wiosna: Mar.-Apr. Temperatura: 10C/50H-25C/77H. Jeśli pójdziesz do Yiwu w tym czasie, swetry, garnitury i koszule wystarczą.

Lato: czerwiec.-sierpień. Temperatura: 25C/77H-35C/95H. Dużo pada w czerwcu, dzień w dzień. Spodenki, cienkie koszule, spódnice byłyby idealne. Okulary przeciwsłoneczne, kremy przeciwsłoneczne to plus.

Jesień: wrzesień–listopad. Temperatura: 10C/50H-25C/77H. Ubrania, które nosisz w tej temperaturze.

Zima: grudzień–luty. Temperatura: 0C/32H-10C/50H. Zimowe ubrania, takie jak grube płaszcze, ciepłe skarpety, rękawiczki... wszystko, co może cię chronić przed zimnem.


Jak dostać się do Chin Yiwu?


4 Drogi z Twojego kraju do Yiwu:

1) Możesz lecieć do Szanghaju. Następnie możemy zorganizować samochód, aby odebrać Cię  na lotnisku w Szanghaju. Cena wynosi 800RMB (130USD)/samochód. 3,5 do czterech godzin.

2) Możesz lecieć do Hong Kongu. Nie dostępne w pierwszej połowie każdego roku. Następnie możesz lecieć z Hong Kongu do Yiwu. Dwa godziny. Odbierzemy cię. na lotnisku Yiwu, 30 minut, za darmo.

3) Możesz lecieć do Pekinu. Następnie leć z Pekinu do Yiwu. Dwa godziny. Odbierzemy cię. na lotnisku Yiwu, 30 minut, za darmo.

4) Możesz lecieć do Hangzhou. Następnie możemy zorganizować samochód, aby odebrać Cię  na lotnisku Hangzhou. Cena wynosi 350RMB (60USD)/samochód. 1,5 godziny.

Możesz zarezerwować tani lot i zniżkę hotelu China na http://english.ctrip.com

Nasi klienci pochodzą z Argentyny, Austrii, Australii, Belgii, Bułgarii, Bahrajnu, Brazylii, Kanady, Chile, Kolumbii, Chorwacji, Czech, Danii, Egiptu, Finlandii, Francji, Grecji, Węgier, Izraela, Iranu, Włoch, Japonii, Korea-Południe, Mołdawia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Peru, Polska, Portugalia, Paragwaj, Rumunia, Federacja Rosyjska, Arabia Saudyjska, Południowa Afryka, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Tanzania, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone itp.. Chodzić do Yiwu co roku. Obsługujemy zagranicznych gości z ponad 180 krajów, a my' wciąż rosną.


0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia