SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Usługa

Kontrola jakości

Poniższa treść pokaże niektóre z przykładów Skylark&; ścisła kontrola jakości.


quality control of skylark

Kontrola jakości piłki fascyjnej

Kontrola jakości piłki fascyjnej


Piłka fascyjna

Jest to produkt wykonany na zamówienie od koreańskiego klienta, niestandardowe pudełko kolorowe, pudełko główne i logo.& nbsp;

  • Niektóre produkty mają oczywiste wady podczas formowania wtryskowego.

  • Materiał odpadowy, który należy otworzyć na kolorowym pudełku, nie jest czyszczony.

  • Etykieta na zewnętrznym pudełku jest nieco krzywa.

Po negocjacjach z fabryką fabryka zaaranżowała pracowników do wybrania wadliwych produktów, usunięcia odpadów opakowaniowych, wymiany etykiet na zewnętrznych pudełkach. Po drugiej kontroli, wysłaniu wypełnionego raportu kontroli do klienta w celu potwierdzenia, towary są wysyłane pomyślnie.


Kontrola jakości szlifierki

Kontrola jakości szlifierki


Szlifierka

Ta polerka do manicure jest dostosowana przez europejskich klientów z różnymi modelami i niektórymi nowymi wzorami oferowanymi przez klientów. Produkty muszą być wyposażone w specyfikacje produktu i różne głowice szlifujące. W procesie kontroli testowane są wszystkie obroty silnika, testowana jest jakość głowicy szlifującej. Gdy wszystkie towary są zgodne ze standardem, oferujemy klientom pełny raport z testów.Kontrola jakości gramofonu do gier

Kontrola jakości gramofonu do gier


Gra gramofon

Ten produkt jest zamawiany przez koreańskiego klienta, który jest używany do rozrywki stołów winowych.& nbsp; Istnieją trzy wymagania: niestandardowe kolorowe pudełko, zewnętrzne pudełko i naklejka. W procesie dostarczania próbki prenatalnej stwierdzono następujące problemy:

1. Gramofon nie działa wystarczająco długo

2. Powłoka pęcherzykowa nie jest oznakowana znakiem cyrkulacyjnym

Aby rozwiązać dwa problemy, fabryka dodała znak cyklu na produktach, zmodyfikowała formę i zainstalowała łożysko na obrotowym wałie, aby poprawić czas. Po potwierdzeniu przez klienta produkcja masowa może zostać przeprowadzona później. W końcowej inspekcji towary 50% są sprawdzane losowo i spełniają standard, w końcu towary mogą zostać pomyślnie wysłane.

Kontrola jakości stojaka na spodnie

Kontrola jakości stojaka na spodnie


Stojak na spodnie

Jest to teleskopowy stojak na spodnie dostosowany przez Virginię z Ameryki Południowej. Wymaga umieszczenia instrukcji i etykiet na produktach. W procesie inspekcji stwierdzono następujące problemy:

1. Niektóre plastikowe części mają małe zadziory, chociaż nie jest łatwe w dotknięciu, jest trudne do dotknięcia.

Po negocjacjach z fabryką zaaranżuj pracowników do usunięcia zadziorów tego samego dnia i wykonaj testy, takie jak obciążenie łożyska i skrzynki spadające, pełny raport kontroli i próbka masowa zostaną wysłane po potwierdzeniu przez klienta.

Kontrola jakości kosza do smażenia

Kontrola jakości kosza do smażenia


Kosz do smażenia

Jest to kosz do smażenia dostosowany przez chilijskiego klienta Diego, który wymaga umieszczenia instrukcji i etykiet na produktach. Próbki należy również przesłać do agencji kontrolnej w celu przeprowadzenia badania antykorozyjnego. Nie ma problemu w badaniu antykorozyjnym z próbek przedprodukcyjnych i próbek masowych dostarczonych przez fabrykę, a także w kontroli następczej.

 
Kontrola jakości krzesła z tworzywa sztucznego

Kontrola jakości krzesła z tworzywa sztucznego


Na 2020.10.29, powierzony przez naszego europejskiego klienta do przetestowania jakości produktu w mieście Taizhou, prowincja zhejiang. & nbsp; Klient zamówił 40 hq kontener dzieci' Fotel z tworzywa sztucznego, który jest pojedynczym zestawem i zapakowany w karton. Konieczne są badania upadku. & nbsp; Po przetestowaniu opakowanie może spełniać wymagania. Ale   Znaleziono trochę brudu na rurze stóp. & nbsp; Poprzez negocjacje fabryka zorganizowała pracę pracowników   na nim, i wypełnił wszystkie z nich w ciągu jednego dnia, aby spotkać się z klientem&;39; s wymagania.

Kontrola jakości namiotu kempingowego

Kontrola jakości namiotu kempingowego


W roku 2020.04.16 powierzono   Przez jednego klienta w Europie, aby sprawdzić jakość towarów w mieście wuyi, prowincja Zhejiang. Klient zamówił namiot kempingowy 40hq. Klient wymaga, aby włókno szklane było dobrej jakości, a elastyczna lina powinna być importowana ze współczynnikiem wodoodporności do PU3000mm. Badając, cały namiot spełnia wymagania, ale część namiotu jest zaokrąglona resztkami nici. klient. żąda przerób fabrycznych i usunięcia nadmiaru thrum. Poprzez   1.5 dni robocze, wszystkie spełniają klienta&;39; s wymagania podczas ponownej inspekcji, a towary są wysyłane płynnie.

Kontrola jakości opryskiwaczy elektrycznych

Kontrola jakości opryskiwaczy elektrycznych


Na 2020.5.16, powierzony przez jednego klienta w Ameryce Południowej testowanie jakości produktu w  Miasto Jining, prowincja Shandong. Klient zamówił 40hq  pojemnikowy opryskiwacz elektryczny. Po kontroli,  Stwierdzono, że LOGO na druku beczki lekarskiej lekarskiej lekko spadło. Niektóre produkty' ciało have  gwint z tworzywa sztucznego i nbsp; który wpływa na produkt' estetyka wizualna. Fabryka jest zobowiązana do bezpośredniej wymiany wadliwych produktów drukowanych i oczyszczenia produktów plastikową krawędzią zadzioru. Po dobrej współpracy z fabryką w zakresie przerób powyższe problemy są rozwiązywane podczas reinspekcji. Produkty spełniają klienta&;39; s wymagania i są wysyłane z powodzeniem.

0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia