SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Usługa

Logistyka magazynowa

W listopadzie 8,2016 nowy magazyn został oficjalnie otwarty. Nowy magazyn znajduje się w Pross Yiwu Logistics Park, Sihai Avenue, Yiwu, Zhejiang, obejmujący powierzchnię 7,821 metrów kwadratowych.


Zaplecze sprzętowe nowego magazynu są stosunkowo doskonałe i wspierają nowoczesne obiekty logistyczne. Z wystarczającą wysokością, zaawansowanym sprzętem, wygodną platformą załadunkową i rozładunkową, która znacznie poprawia wydajność załadunku i rozładunku; Kompletne zarządzanie bezpieczeństwem parku, dobrze wspiera ulepszenie systemu zarządzania magazynem; Jednocześnie technologia energooszczędna jest szeroko stosowana, aby do pewnego stopnia oszczędzić koszty operacyjne. Zmiana problemu magazynu, który rozproszył, niezagospodarowane obiekty wspomagające wykorzystanie przestrzeni.


Nowy magazyn znajduje się na skrzyżowaniu Sihai Da he Xiangxi Road w Yiwu, zaledwie 12-minut jazdy od centrum operacyjnego Yiwu. Udane otwarcie nowego magazynu nie tylko poprawia środowisko i system zarządzania umieszczaniem towarów, ale także sprawia, że grupa osiąga długoterminowe partnerstwo strategiczne z PROss.


Świadczymy szereg usług logistycznych dla naszych klientów. Nasza opłacalna oferta FOB obejmuje koszty magazynowania, transportu wewnętrznego i odprawy celnej w porcie.


Warehouse Logistics


Posiadamy własny magazyn do magazynowania o ponad 110.000 ㎡. Wybierz nas, nie zapłacisz dodatkowych pieniędzy w magazynie. Możemy pomóc Ci przechowywać Twoje towary do momentu transportu na pokładzie.


Codziennie ciężarówki wjeżdżają i wyjeżdżają w celu rozładunku i załadunku towarów. Towary z całych Chin są tutaj zbierane i transportowane do portu Ningbo. Nasz magazyn znajduje się zaledwie 15 km od portu Ningbo.


Posiadamy własny specjalny personel do zarządzania magazynem, a cały sprzęt spełnia wymagania   Standard europejski. Nigdy nie będziesz martwić się o bezpieczeństwo swoich towarów.


To zdjęcie jest procesem kontroli jakości naszych kolegów. Wszystkie towary zbierają się tutaj, a nasi koledzy przewożą towar osobiście. I pomóż naszemu klientowi sprawdzić jakość tutaj. Tymczasem upewnij się, że nie ulegnie uszkodzeniu w procesie przemieszczania się.0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia