SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Rynek Yiwu

Agent Yiwu.

Środek yiwu 1

Środek yiwu 1


W kwietniu 2019 moi przyjaciele i ja z Cypru zjedliśmy razem posiłek w ramach ceremonii naszych przyjaźni. Ci ludzie na zdjęciach współpracują z nami od dziesięciu lat. To mój pierwszy klient, którego poznałem na YI WU Market. Na początku pracowałem z ojcem, który prowadzi sklep z narzędziami. Jak upływa czas, a dziś córka prowadzi również sklep, który sprzedaje głównie artykuły codzienne i prezenty festiwalowe. Współpracuje z nami również jego córka, która reprezentuje naszą głęboką przyjaźń.

Środek yiwu 2

Środek yiwu 2


Rano praca się skończyła i możemy zrobić przerwę na lunch. Dwóch uroczych chłopców to moi VIP klienci z Polski. Znaleźliśmy wiele produktów na rynku YIWU. Po dzisiejszym zakończeniu pracy mogliśmy znaleźć prezenty i ozdoby festiwalowe, które chcą. Jutro pokażę im drugi obszar rynku YI WU, by poszukać zapasów kuchennych. Wtedy zaprosiliśmy do YI WU wielu klientów z całego świata. Tymczasem moi koledzy pokazują swoim klientom również rynek YIWU.

Środek yiwu 3

Środek yiwu 3


Po zakończeniu całych dni pracy Skylark' Przedstawiciele handlowi i ich klienci wędrowali po ulicznym nocnym rynku, aby zrelaksować się. Właśnie odwiedzili Huangyan Garment Mall i Futian Market. Nasi klienci znaleźli tutaj wiele produktów, które im się podobają. To wielka przyjemność, że mogłem pomóc im znaleźć to, czego chcą.

Środek yiwu 4

Środek yiwu 4


Pokój za Skylarks&; Osoba sprzedaży jest magazynem naszej firmy. Dziś przedstawiciel oprowadził klientów po magazynie. Skylark poświęca się świadczeniu wysokiej jakości usług dla naszych klientów. Po zakończeniu wizyty w magazynie wysoko ocenia nasze zarządzanie. To dla nas ogromna przyjemność, że zaufani przez naszych klientów. W końcu robimy zdjęcie grupowe w naszym biurze.

Środek yiwu 5

Środek yiwu 5


Dziś długoterminowy klient przyjechał do Chin. Pokazałem jej rynek YI WU. Po zakończeniu wizyty powiedziała mi, że była pod wrażeniem dużego rynku tutaj. Odwiedzamy również malownicze miejsca i cieszymy się daniami Hangzhou. Nasze relacje już wykraczają poza biznes, jesteśmy również bliskimi przyjaciółmi.

0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia