SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Usługa

Chiński agent kupujący Yiwu

Chcesz pozyskiwać towary z Chin, gdy nie jesteś zaznajomiony z importem i eksportem małych towarów? Jeśli tak, to wy' Lepiej znaleźć chińskiego agenta zakupu, który może pomóc Ci w znalezieniu określonych produktów, przygotowywaniu towarów i deklaracji celnych.


Co to jest agent kupujący Yiwu?

Agencja Yiwu to nowy rodzaj agenta zakupów eksportowych towarów. Jest to nowy i serdecznie mile widziany wybór dla wielu firm handlu zagranicznego ze względu na jego skuteczność i skuteczność. Ponadto agenci kupujący Yiwu mogą pomóc zmniejszyć koszty importu z Yiwu. Poniższe warunki mogą pomóc sprawdzić, czy agent kupujący Yiwu jest wiarygodny do zaufania. Pierwszy to niski koszt. Cena towarów, które dostarcza, musi być niższa niż cena klienta&;39; własnego zakupu. Druga to oczywiście wysoka jakość towarów. Trzecim jest sprawienie, aby klienci uwierzyli, że towary, których potrzebują, mogą być dokładnie i terminowo dostarczone do wyznaczonego miejsca. Skylark jest wyposażony w profesjonalny zespół agentów zakupowych Yiwu, który oferuje Chinom obsługę agentów zakupowych z wysokim poczuciem odpowiedzialności społecznej.


Jak znaleźć dobrego agenta Yiwu?

Jeśli chodzi o znalezienie dobrego agenta rynkowego Yiwu, należy zwrócić większą uwagę na następujące punkty.

  • Dobra umiejętność językowa do zrozumienia i wyrażania.

  • Dobra zdolność do rozwiązywania problemów.

  • Jakość uczciwości.

  • Dostępna licencja.

  • Wiedza na temat produktu, który chcesz kupić.

  • Lokalizacja podmiotu pozyskiwania.


Yiwu Agent Buying Services Cases 

Agent kupujący Yiwu 1

Agent kupujący Yiwu 1


Jak widzimy na tym zdjęciu, trzy osoby to nasi amerykańscy klienci i Skylark' przedstawiciel handlowy. Współpracujemy od wielu lat i znaleźliśmy dużą liczbę produktów na rynku YIWU. Pierwszego dnia tego czasu wybrali wiele potrzeb codziennych, a następnie wybraliśmy kilka narzędzi sprzętowych, takich jak śrubokręt, klucz i narzędzia ogrodowe. Wreszcie wszyscy wybrali satysfakcjonujące produkty. Jako profesjonalista  Agent zaopatrzenia Yiwu, Skylark has  Zaprosiłem wielu klientów z całego świata do Yiwu w celu znalezienia odpowiednich produktów.

Agent kupujący Yiwu 2

Agent kupujący Yiwu 2


Po zakończeniu pięciu dni pracy Skylark' Przedstawiciele handlowi jedli kolację z klientami z Europy. W ciągu tych pięciu dni nasi klienci wybrali produkty, które ich spełniają, takie jak codzienne potrzeby, artykuły dla zwierząt domowych i akcesoria modowe. W pełni wykorzystujemy nasze zalety w różnych kategoriach produktów, aby szybko i profesjonalnie dostosować się do klientów' potrzeb. Przyjemna współpraca sprawia, że pięć dni czasu minął, wierzę, że w przyszłości będziemy mieli bardziej przyjemną współpracę.0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia