SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Rynek Yiwu

Yiwu FAQ

 • Która jest godzina w Yiwu City Chiny?

  China Standard Time   Strefa czasowa: Azja/Szanghaj

  Czas uniwersalny skoordynowany UTC+8

  GMT UTC

  Czas letni
  Czas zmiany czasu: W tej strefie czasowej nie ma czasu zmiany światła. • Gdzie jest Yiwu?

  Yiwu znajduje się 100 km (62 mi) na południe od miasta Hangzhou, stolicy prowincji . W pobliżu portu Ningbo 214 km . Od Szanghaju 283 .7 km, jest to węzeł transportowy wschodniej części Chin . Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak dostać się do yiwu china .

 • Jak kupić hurtową bezpośrednio z Chin?

  Rynek Yiwu jest największym na świecie rynkiem hurtowym. Istnieje więcej niż 58000 dostawców w Yiwu District . Każdy sklep reprezentował fabrykę, która posiada zaawansowany sprzęt produkcyjny i doświadczonych pracowników. Można kupić szeroką gamę przedmiotów z niskim moq oem. Reprezentował on zdolność Chin' fabryki.


  Skylark Network CO., TD pochodzi od Yiwu, który specjalizuje się w hurtowni z ponad 20 lat. Mamy długą współpracę z ponad 2000 fabrykami w Yiwu. Możemy zapewnić:

  • tanie artykuły hurtowe z Chin

  • pozyskiwanie produktów z Chin

  • pozyskiwanie produktów

  • kupić hurtowo z Chin


 • Jak znaleźć dostawcę hurtowego?

  Rynek hurtowy YiWu jest jednym z najlepszych miejsc do znalezienia towarów hurtowych, istnieje więcej niż 20000 hurtowni i fabryki, można znaleźć większość produktów, które chcesz. Ale czasami potrzebujesz dobrego agenta, aby pomóc Ci odfiltrować wysokiej jakości dostawców i najlepszy stosunek jakości do ceny, Skylark jesteśmy bardzo profesjonalni w tych rzeczach, nie tylko idź na rynek z Tobą, ale także jako Twoja chińska agnecy, a nawet robisz Nie musisz iść do YiWu, możemy ci pomóc.


 • Jak importować z Chin?

  Skylark Network CO., LTD jest w pierwszej dziesiątce korporacji handlowej eksportowej. Możemy importować towary z Chin. Kupowanie towarów & produkty i produkty; hurtowe z Chin. Przywóz produktów & produkty i produkty; towary z Chin importują towary z Chin. Zamówienie towarów i zamówienie; pozycje & produkty z Chin.

 • Jak kupić z rynku Yiwu?

  Mamy 20-letnie doświadczenie w zakupie od Yiwu, wiedząc dobrze o podłodze cenowym wszystkich produktów tutaj. Moglibyśmy skonsolidować wszystkie produkty w jednym ładunku. Nasze biuro znajduje się w Yiwu jesteśmy blisko rynku Yiwu. I profesjonalny zespół dobry w angielskim hiszpańskim portugalskim rosyjskim francuskim niemieckim. Pokaz na żywo online może pozwolić Ci wybrać dobro w Twoim domu, nie musisz przyjechać do Chin osobiście.


 • Z czego słynie Yiwu?

  Yiwu jest znany na świecie jako centrum towarów, które jest źródłem Amazon i E-bay e-commerce


  China Commodity City (CCC), dużego rynku hurtowego Yiwu, został uhonorowany przez ONZ, Bank Światowy i Morgan Stanley między innymi światowymi władzami w 2005 jako" największy mały rynek hurtowy towarów na świecie".

0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia