SKYLARK NETWORK CO., LTD.
SKYLARK NETWORK CO., LTD.
Skontaktuj się z nami
Usługa

Przewodnik YiWu

Co to jest Yiwu?

Istnieje powiedzenie, które mówi jak" Świat jest w rękach Chin, a Chiny należą do Yiwu.& kwota; Oznacza to, że codzienne potrzeby na świecie pochodzą głównie z Yiwu w Chinach. Yiwu Market znajduje się w Yiwu City, centralnej prowincji Zhejiang. Każdego roku w Yiwu kupują prawie 500.000 handlowie zagraniczni. Yiwu jest największym rynkiem hurtowym na świecie. Rynek hurtowy powstał w latach 70-tych. A teraz stało się pięć "dzielnic" z około 4000 sklepów każdego.& nbsp;


Jak przejść do Yiwu?

Skylark może dać Ci przewodnik, który jak przejść do Yiwu . Transport do Yiwu jest bardzo wygodny, ponieważ Yiwu jest dostępny we wszystkich kierunkach. Yiwu znajduje się około 82 mil od Hangzhou,129 mil od Szanghaju. Możesz wziąć szybki pociąg do Yiwu, jeśli jesteś w Szanghaju lub Hangzhou lub lecieć do  Szanghaj lub Hangzhou, co jest naprawdę wygodne. Możesz również lecieć do Guangzhou, Hongkongu lub Pekinu, a następnie przenieść się do Yiwu. Skylark może być twoim przewodnikiem po mieście Yiwu po przyjeździe.


Yiwu International Trade City Przewodnik po zakupach

Jaki jest najlepszy czas na zwiedzanie Yiwu

Najlepszy czas, aby przyjechać do Yiwu, Chiny to wiosna i jesień, ponieważ w tym czasie pogoda jest ładna, ani za gorąco, ani za zimno. Co więcej, wielkie Chiny Yiwu Międzynarodowe Targi Towarów odbywają się w kwietniu i październiku. Ale rynek otwiera się przez cały rok, więc możesz przyjść w każdej chwili. A Skylark może być zaufanym przewodnikiem po mieście/rynku Yiwu.

Jak długo powinienem planować wizytę Yiwu

Rynek Yiwu jest tak duży, że tylko jeden dzień nie wystarczy. Zalecamy co najmniej 2-3 dni. Ale właściwie to zależy od tego, jak długa jest Twoja lista zaopatrzeniowa, ile pieniędzy chcesz wydać i ile znasz swoje produkty. Skylark może być Twoim niezawodnym przewodnikiem po zakupach Yiwu po przyjeździe.

Jaki rodzaj produktów można kupić w Yiwu

Rynek Yiwu jest bogaty we wszelkiego rodzaju produkty hurtowe, takie jak artykuły gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt domowych, meble zewnętrzne, narzędzia sprzętowe i tak dalej. Jako profesjonalny agent pozyskiwania Yiwu możemy kupić wszystko poza Twoją wyobraźnią!& nbsp;

0
Zapytaj koszyk(0)
Puste
Dochodzenia